українська російська англійська
Олександр Саєнко: Втілення Концепції розвитку електронної демократії розпочнеться вже цього року
22.05.2017 | 16:03
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

"За останні роки завдяки активній участі громадськості Україна зробила величезний крок вперед у впровадженні е-демократії. У нас працюють сервіси е-петицій, бюджетів участі, аналітики відкритих даних, е-звернень, моніторингу державних витрат. За результатами Global Open Data Index за рік ми піднялись з 54-го на 24 місце, а у світовому рейтингу Індексу е-участі ООН з 2014 року ми просунулись на 45 позицій і займаємо 32 місце серед країн світу", - відзначив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

Презентована Концепція розроблена коаліцією з розвитку е-демократії в Україні із широким он-лайн та офф-лайн обговоренням на національному і місцевому рівнях. Уряд зобов'язався втілити Концепцію та план заходів з її впровадження. З боку держави ключову роль у впровадженні е-участі відіграє Держагенство з питань електронного урядування.

"Дякую громадськості, експертам Коаліції та міжнародним партнерам за наполегливу працю та представлення якісних та продуманих документів! Вони будуть доопрацьовані відповідними міністерствами та затверджені Кабміном. Втілення Концепції має розпочатись вже цього року", - додав Олександр Саєнко.

Проект Концепції можна завантажити за посиланням.

 

версія для друку