українська російська англійська
Експерти органів Держгеокадастру Дніпропетровської області опрацювали за принципом екстериторіальності більш ніж 8 тисяч проектів землеустрою
22.05.2017 | 16:16
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Від початку реалізації пілотного проекту з екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд експертів Дніпропетровщини надійшло з інших областей понад 8 048 тис. проектів землеустрою.

На сьогодні експертами опрацьовано 7 726 проектів землеустрою. За результатами опрацювання позитивний висновок надано 5 076 проектам, 2 650 робіт отримали негативний висновок, та 322 проекти знаходяться на розгляді.

Всього у Дніпропетровській області працюють 29 кваліфікованих експертів, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного кодексу України у визначені терміни: 6 – в Головному управлінні Держгеокадастру і 23 – у районах.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 

 

версія для друку