українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь в урочистостях на Тарасовій горі у Каневі
22.05.2017 | 18:51
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

22 травня  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь в  урочистих заходах  у м. Каневі з нагоди 156-ї річниці  перепоховання Тараса Шевченка.

Вячеслав Кириленко та Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко разом із представниками місцевої влади, духовенства  та громадськості поклали квіти до могили Великого Кобзаря в Каневі.

Відкриваючи урочистий мітинг,  Віце-прем’єр-міністр  зазначив:  «156 років тому прах Великого Українця було повернуто з Санкт-Петербурга до України. Ця подія стала визначальною для нашого народу, оскільки десятки поколінь українських патріотів отримували наснагу тут на цьому місці, біля цієї могили нашого Генія і Пророка. Шевченко для нас є і наставником, і оберегом. Тому кожен українець не лише один раз, а багато разів протягом життя має побувати у Каневі. І завдання влади, як центральної, так і місцевої, популяризувати спадщину Шевченка, бо вона є актуальною зараз, може як ніколи».

Також учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятного знаку  Олексі Гірнику та оглянули останні оновлення в експозиції музею Національного Шевченківського заповідника.

 

 

версія для друку