українська російська англійська
Процес приватизації реалізуємо прозоро і крок за кроком, - Глава Уряду
22.05.2017 | 23:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України в рамках виконання пріоритетних завдань розвитку держави планує повністю перезавантажити процес приватизації, який останні 25 років пробуксовував з різних причин. Про це в ефірі телеканалу ICTV сказав Премєр-міністр України Володимир Гройсман

Він підкреслив, що законодавча основа змін вже підготовлена.

«Ми внесемо зміни до законодавства в Парламент», - сказав Володимир Гройсман.

Він нагадав, що Україна має різний досвід роздержавлення,  передусім негативний. «Коли тільки почали приватизацію - в 90-х роках -  як її назвали? Прихватизація. Всі пам’ятають, як людям роздали якісь папірці, підприємства стали чиїмись, і всі пам’ятають, чим все закінчилося, - сказав Глава Уряду. - Що зараз? Є підприємства, на яких паразитують. Що з ними робити? Продавати - через систему електронних торгів. Це буде крок вперед вперше за 25 років. Для чого так продаємо? Щоб підприємець придбав підприємство, створив нові робочі місця, завів технології і почав виробляти національний продукт».

Володимир Гройсман додав, що наразі більшість державних підприємств – збиткові. «Але я ще не бачив жодного бідного директора», - додав Премєр і підкреслив, що ситуація змінюватиметься: відкрито й крок за кроком.  

 

версія для друку