українська російська англійська
Кошти, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використані на інвентаризацію земель в Олешках Херсонської області
23.05.2017 | 10:40
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За підрахунками фахівців Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, від початку року у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва бюджети усіх рівнів отримали 78,3782 тис. гривень. До обласного бюджету Херсонської області надійшло майже 19,6 тис. грн, а на рахунки місцевих рад регіону – понад 58,7 тис. гривень.

З урахуванням платежів минулих періодів на початок травня на Херсонщині на рахунках відповідних рад акумульовано понад 1,8 млн грн, з яких на рахунках сільських, селищних, міських бюджетів – близько 1,6 млн грн, районних – 113,6 тис. грн, в обласному бюджеті – понад 159,1 тис. гривень.

За п'ять місяців поточного року із зазначених коштів були використані 16,9 тис. грн на виготовлення технічної документації з інвентаризації земель 4-го та 5-го мікрорайону по вул. Східній у місті Олешки Херсонської області.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

версія для друку