українська російська англійська
У Києві визначились переможці Футбольного Кубка ЮНІСЕФ
23.05.2017 | 10:45
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

21 травня на столичному стадіоні імені Баннікова відбувся фінал турніру “UNICEF Football Cup”.

Учасниками фінальних змагань Кубка стали вісім шкільних команд із регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України, а загалом у спортивному заході були задіяні 5000 дітей.

У Києві юних спортсменів урочисто зустріли заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, голова комітету з фізичної культури та спорту МОН України Вадим Стеценко, видатні українські футболісти.

Олександр Ярема передав вітання від Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

“Цей захід є чудовою нагодою для виховання цінностей соціальної згуртованості, взаємної підтримки та небайдужості, - йшлося у вітальному слові Міністра. - Спорт забезпечує простір для взаєморозуміння і дружби, що є зараз надзвичайно важливим для дітей, які були змушені покинути свої домівки”.

Керівники Міністерства подякували усім причетним до проведення цього соціально важливого заходу, зокрема, за зусилля, які докладаються заради розвитку і популяризації дитячого та юнацького футболу в Україні. Йшлося і про належну організацію свята для дітей, які зараз потребують особливої уваги та підтримки.

Олександр Ярема побажав усім миру та добра, а молодшим учасникам - втілити плани, які прославлятимуть нашу Батьківщину серед європейської та світової спільноти.

Організаторами турніру виступили Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Федерацією футболу України та комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки.

Перший етап змагань проходив у регіонах України з кінця березня до середини травня. Учасниками стали команди 302 школи з різних областей: із Харківської (64 школи), Запорізької (32 школи), Дніпропетровської (48 шкіл), а також з підконтрольних Уряду України районів Донецької (99 шкіл) та Луганської (59 шкіл) областей. Вони розіграли між собою можливість взяти участь у фінальній частині турніру.

На другому етапі, в фіналі Кубка, вісім шкільних команд - фіналістів групового етапу - змагалися 19-21 травня у Києві. Перемогу здобула команда Енергодарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 (Запорізька обл.).

 

версія для друку