українська російська англійська
У Луганській області навчали методам військово-патріотичного виховання за стандартами НАТО
23.05.2017 | 10:50
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 19 по 21 травня у місті Кремінна на базі відпочинку “Лісова галявина” відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на залучення молоді до активної участі у заходах національного-патріотичного виховання, які проводяться військово-патріотичними клубами, “Навчання інструкторів та організаторів методам військово-патріотичного виховання за стандартами НАТО”.

Тренінг спрямовано на залучення молоді до активної участі у заходах національного-патріотичного виховання.

Організатори – Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації спільно з рубіжанським відділенням Всеукраїнської громадської організації “Ніхто крім нас” та військово-патріотичним клубом “Каскад” Сєверодонецької міської ради воїнів-інтернаціоналістів.

Учасниками семінару-тренінгу стали понад 50 учасників із різних областей.

Протягом трьох днів, зокрема, проходило ознайомлення з методикою військово-патріотичного виховання молоді з орієнтацією на стандарти НАТО. Учасників інформували про мінну небезпеку, вони пройшли практичний курс із тактичної медицини, займалися стрілецькою підготовкою, штурмовим альпінізмом, рукопашним боєм, орієнтуванням, тактичною підготовкою тощо.

 

версія для друку