українська російська англійська
Держсекретар МІП: Реформа децентралізації дає можливість розвивати так само і інформаційну інфраструктуру регіонів
23.05.2017 | 15:33
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь в урочистому відкритті III Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну».

Під час заходу Артем Біденко відзначив роль регіонів в просуванні іміджу України в світі: «Реформа децентралізації дає можливість розвивати так само і інформаційну інфраструктуру регіонів. Для цього місцевій владі потрібно забезпечити сприятливі умови для роботи творчих груп та окремих журналістів в створенні фільмів, телепрограм, програм. Таким чином, через різноманіття та якість інформаційного продукту можна привернути увагу світу до особливостей кожного куточку нашої країни».

Для ефективного функціонування Суспільного в Україні важливою є єдність самостійних регіональних медіа задля рівноцінного представлення інтересів регіональних громад».

Участь в урочистому відкритті фестивалю також взяли заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, відомий громадський діяч Микола Томенко, представники обласної влади, громадськості.

Серед учасників фестивалю – телерадіожурналісти зі всієї України, а також з Іспанії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Туреччини. Всього на розгляд журі фестивалю надійшло майже 100 телевізійних та радіопрограм.

Окрім конкурсних переглядів, програмою фестивалю передбачено проведення майстер-класів, творчих зустрічей, спілкування у журналістському середовищі.

Нагадаємо, що фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну» традиційно проходить на базі філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» 19-23 травня. Серед заходів фестивалю – робота творчих майстерень, перегляд, прослуховування та обговорення фестивальних програм, презентація творчих проектів гостей фестивалю.

 

 

 

версія для друку