українська російська англійська
Лілія Гриневич: Влада має домашнє завдання - забезпечити умови для впровадження інноваційних розробок у життя
23.05.2017 | 17:34
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

На Миколаївщині створено Навчально-науково-виробничий консорціум «Південний», в межах якого інтегруватимуться ведення бізнесу, здійснення наукових досліджень та навчання студентів. Відповідний меморандум було підписано сьогодні, 23 травня, під час відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Історія і сучасність аграрної освіти і науки».

«Влада має домашнє завдання: створити сприятливий бізнес-клімат для запровадження інновацій у життя. Для того, щоб забезпечити логічний перехід від лабораторії, де винайшли розробку, до реального її виробництва, ми маємо прийняти пакет інноваційного законодавства, що створить відповідне для цього нормативно-правове поле. Зі свого боку ми гаряче підтримуємо ініціативи на кшталт створення таких консорціумів. Адже тут поєднується агронаука, агробізнес та агроосвіта, що формують ідеальний трикутник, в якому створюються інновації», – зазначила Лілія Гриневич.

Вона додала, що розвиток аграрної сфери передбачає поетапність. Першочергове завдання – примножити врожай, потім – забезпечити його довготривале зберігання. Зараз же, на думку Міністра, світ дійшов того етапу розвитку, коли агропромисловість має бути направлена саме на виробництво екологічно-чистої продукції та екологічних методів її довготривалого зберігання.

«Україна має усі перспективи, щоб нагодувати здоровою їжею увесь світ. Однак для цього ми маємо поставити собі високу мету і разом тяжко працювати для її досягнення», – додала Лілія Гриневич.

Нагадаємо, що сьогодні Міністр освіти і науки Лілія Гриневич перебуває з робочою поїздкою у Миколаєві, де вона відвідала пункт проведення ЗНО з української мови на базі Миколаївської спеціалізованої школи № 22. Також очільниця МОН взяла участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті засновника першої в Східній Європі школи практичного землеробства Михайла Ліванова, та поспілкувалася з освітянами.

 

версія для друку