українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Нам треба створити комплексну систему реабілітації військових
23.05.2017 | 18:50
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-премєр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари».

Полтавщина комплексно займається реабілітацією демобілізованих бійців. В області діє регіональна програма психологічної і медичної реабілітації, започаткована минулого року і продовжена в цьому. Торік закладу передали реабілітаційне обладнання, придбане за кошти Трастового фонду НАТО в рамках проекту у сфері медичної реабілітації.

Керівництво Медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії веде переговори з представництвом НАТО в Україні щодо створення сучасного реабілітаційного центру для українських військовослужбовців, передусім, із спинномозковими травмами, а також шляхи подальшої співпраці з Північноатлантичним альянсом у цьому напрямі. 

«Нам треба створити в Україні систему комплексної реабілітації військових. У випадку із «Новими Санжарами» нам треба скоординувати всі залучені до процесу відомства, аби в географічному центрі Україні постав повноцінний реабілітаційний центр, який зможе приймати пацієнтів з усієї країни. І цей центр має приймати на реабілітацію не лише нацгвардійців, а всіх наших воїнів, які такої допомоги потребують», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. Окрім створення самого центру, вона звернула увагу керівництва району та області на вкрай незадовільний стан дороги, що ведуть до медичного закладу, і отримала запевнення, що нова дорога з`явиться тут до кінця літа.

 

версія для друку