українська російська англійська
З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання за принципом екстериторіальності 2146 проектів землеустрою
24.05.2017 | 12:00
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання з інших областей за принципом екстериторіальності 2146 проектів землеустрою. Станом на сьогодні експертами опрацьовано 2017 проектів.

Із загальної кількості проектів, що надійшли, 1223 розглянуто позитивно, 794 проекти отримали негативний висновок та 129 проектів знаходяться на розгляді.

Спеціалістами районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 2803 проекти землеустрою. З них опрацьовано 2530 проектів, з яких 1648 розглянуто позитивно, 882 примірники землевпорядної документації отримали негативний висновок та 273 проекти  знаходяться на розгляді.

Всього на Закарпатті працюють 14 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

версія для друку