українська російська англійська
Глава Уряду про відставку глави Мінагрополітики: Вдячний за спільну роботу, Уряд продовжить реалізацію започаткованих програм
24.05.2017 | 12:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман подякував Міністру аграрної політики та продовольства України Тарасу Кутовому, який напередодні написав заявку про відставку, за спільну роботу та наголосив, що всі започатковані програми підтримки аграріїв будуть продовжені. Про це Глава Уряду сказав, відкриваючи засідання Уряду.

"Надійний, професійний наш колега прийняв рішення залишити посаду Міністра аграрної політики та продовольства. Я одразу відреагував і ще раз хочу підкреслити, що мені дуже шкода, що він прийняв таке рішення, але я глибоко поважаю це рішення. Це рішення є особистим. Він вирішив попрацювати в інвестиційній сфері. Глибоко переконаний у тому, що він буде і далі взаємодіяти з Урядом, у тому числі з Офісом залучення інвестицій", - сказав Володимир Гройсман.

Він повідомив, що невдовзі будуть розпочаті консультації з парламентською коаліцією щодо ухвалення необхідних рішень: відставки міністра за його бажанням та вибору можливих кандидатур, які будуть внесені на розгляд Парламенту для призначення на посаду нового міністра.

Володимир Гройсман підкреслив особливу роль Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового у забезпеченні розвитку аграрного сектору упродовж 2016-2017 років і запевнив в тому, що Уряд продовжить серйозну підтримку аграрної сфери, в тому числі сільськогосподарського машинобудування.

"Сектор є надзвичайно важливим... Ми будемо все робити для того, щоб далі підтримувати його", - наголосив Глава Уряду.

 

версія для друку