українська російська англійська
Глава Уряду про розслідування справ по колишніх посадовцях Міндоходів: зараз важлива роль судової гілки влади для ефективного завершення цієї роботи
24.05.2017 | 12:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Розслідування справ по колишніх посадовцях ліквідованого Міністерства доходів і зборів, які наразі проводять правоохоронні органи України, мають бути ефективно завершені, і роль судової гілки влади в цьому процесі є надзвичайно важливою. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході засідання Уряду, 24 травня,  коментуючи інформацію Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Глава МВС повідомив, що наразі по різних регіонах України ведуться понад 400 обшуків в рамках розслідувань фактів ухилення від сплати податків через так звані «податкові ями» в період з 2011 по 2014 роки. Затримані понад 200 осіб – колишніх високопосадовців системи Міндоходів та колишніх керівників підприємств реального сектору економіки, які й служили так званими «податковими майданчиками» для ухилення від сплати податків та відмивання коштів. За інформацією Арсена Авакова, загальний обсяг збитків, нанесених державі через дії порушників закону, перевищує 95,9 млрд грн.

Коментуючи подану інформацію, Глава Уряду зазначив: «Дякую за проведену роботу. Думаю, що вся країна знає, що «податкові ями» працювали, через них виводилися мільярди гривень, а країна знищувалася зсередини. І зараз важлива роль судової гілки влади в тих рішеннях, які дозволять ефективно завершити розслідування, аби кожен негідник опинився за гратами, - сказав Глава Уряду. – Це вони займалися відкатами по ПДВ, по інших податках, які мали сплачуватися в бюджет. Важливо, аби все це було доведено до завершення, і всіх осіб, задіяних у розслідуваннях, за результатами справ маємо відзначити на рівні держави».

 

 

версія для друку