українська російська англійська
Уряд прийняв рішення, що забезпечать відкритість між перевіряючими органами і бізнесом, - Геннадій Зубко
24.05.2017 | 13:10
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Пакет урядових рішень щодо проведення перевірок органами державного нагляду та дерегуляції  бізнесу направлений на зменшення тиску на бізнес, а також дозволяє сформувати системні критерії з зонами ризику щодо проблемних підприємств, на яких потрібно першочергово здійснювати перевірки.

Про це заявив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи ухвалення Урядом низки рішень щодо здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (контролю).

«Перевірки бізнесу, які зараз відбуваються, проводяться або за фактом надзвичайної події, або за зверненням громадськості, або з певного інтересу контролюючого органу. Цим пакетом врегулюється також питання зав’язків з громадськістю, а саме за якими зверненнями відбуваються перевірки. Також кожне міністерство та контролюючий орган мають відпрацювати критерії, щоб сформувати план щодо проблемних підприємств, які потребують першочергових перевірок», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що прийнятий пакет рішень забезпечить відкритість між перевіряючими органами і бізнесом. «Також скасовується корупційна складова, коли відкриваються бази даних,  і бізнесу не потрібно в черговий раз звертатися до чиновника за інформацією», - зазначив він.

 

версія для друку