українська російська англійська
Костянтин Ващенко візьме участь у заходах на Івано-Франківщині з питань законодавства про державну службу
24.05.2017 | 15:27
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко візьме участь у заходах, що пройдуть в Івано-Франківській області.

Стан впровадження та дотримання норм Закону України «Про державну службу» державними службовцями в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях буде обговорено під час засідання спільної колегії Івано-Франківської обласної державної адміністрації та НАДС.

Також в межах заходів заплановано проведення виїзного семінару-наради НАДС та його територіальних органів на тему «Практика застосування Закону України «Про державну службу».

Організатори: Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Національне агентство України з питань державної служби за підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Мета заходу: обговорення результатів імплементації Закону України «Про державну службу» в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях; питань щодо організації професійної підготовки державних службовців в контексті законодавства України про державну службу на місцевому рівні;

обговорення питань контролю за дотриманням законодавства в сфері державної служби відповідно до повноважень системи органів НАДС, правильного та однакового застосування керівниками державної служби у державних органах законодавства з питань службової дисципліни.

Запрошені: члени колегії Івано-Франківської обласної державної адміністрації, голови районних державних адміністрацій та керівники служб управління персоналом, члени колегії НАДС, керівники міжрегіональних управлінь НАДС та їх заступники, представники інститутів громадянського суспільства та міжнародні експерти.

Дата проведення заходу: 25-27 травня 2017 року.

Початок заходу: 11.00 год.

Місце проведення заходу: м. Івано-Франківськ,  вул. Грушевського, 21, Івано-Франківська обласна державна адміністрація 

.

 

версія для друку