українська російська англійська
Володимир Кістіон очолить координаційну раду з питань вугільної галузі
24.05.2017 | 15:31
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під керівництвом Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона буде сформовано раду, яка займатиметься координуванням діяльності міністерств і відомств, спрямованої, зокрема, на виконання заходів, передбачених Концепцією реформування вугільної галузі, яку сьогодні було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів.

Відповідне доручення Віце-прем’єр-міністру дав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час урядового засідання.

Володимир Кістіон, у свою чергу, наголосив на тому, що схвалення Концепції – це лише початок реформ, можливість стратегічного бачення змін.

«Підготовка Концепції – це велика робота, яку проробило Міністерство. Останні півроку даний проект Концепції обговорювався на різних майданчиках, в тому числі, і в профспілковому середовищі. Проте це лише перший крок до реформи, так звана дорожня карта. Концепція дає можливість системно подивитися перспективу, як покращити стан вуглевидобувної галузі та вивести їх на  беззбитковий рівень роботи», - зауважив Володимир Кістіон.

За його словами, документ дає чітке розуміння організаційних заходів, напрямків їхнього фінансування та орієнтовний економічний ефект, який ми в результаті отримаємо. 

«Реалізація Концепції дозволить оптимізувати управлінський персонал, зменшити витрати. Тільки організаційними заходами ми передбачаємо зекономити витрати, які здійснюються в рамках вугільної галузі в рамках 1,5 млрд грн. Це дасть можливість прозоро, системно проводити відповідні закупівлі для модернізації і переоснащення шахт. Це також дасть можливість оптимізації непрофільних активів вугледобувних підприємств», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Володимир Кістіон також звернув увагу на питання соціального захисту шахтарів.

«Велика кількість вугледобувних підприємств є містоутворюючими. Тому особливу увагу необхідно звернути на соціальний захист шахтарів та їхніх сімей і не допустити соціальну напругу у шахтарських містечках», - наголосив Віце-прем’єр.

 

версія для друку