українська російська англійська
Володимир Кістіон презентував звіт комісії з перевірки вугледобувних підприємств
24.05.2017 | 18:23
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Сьогодні на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон представив звіт Комісії з перевірки з перевірки стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах, створену на доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана після трагедії на шахті «Степова».

Володимир Кістіон повідомив, що було проведено перевірки стану охорони праці на 41 вугледобувному підприємстві, при цьому обстежено 219 виробничих об'єктів.

Було виявлено 2421 порушення вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. За результатами проведених перевірок керівникам підприємств видано обов’язкові для виконання приписи.

У 34 випадках керівникам підприємств було запропоновано призупинити ведення робіт та експлуатацію шахтного обладнання до повного усунення виявлених порушень.

Фахівці Держпраці подали 20 адміністративних позовів до судів на заборону ведення гірничих робіт.

До адміністративної відповідальності притягнуто 123 працівника підприємств та накладено штрафи на загальну суму 32368 грн.

«За результатами аналізу перевірок слід відмітити недостатній, а в деяких випадках і вкрай незадовільний рівень стану охорони праці на підприємствах вугільної промисловості», - зауважив Володимир Кістіон.

Він також наголосив на тому, що комісія пропонує вивести основний орган, який контролює виконання і дотримання закону про охорону праці, з-під мораторію на перевірки вугледобувних підприємств.

Також, за його словами, Комісія запропонувала продовжити практику введення посиленого режиму контролю на підприємствах вугільної промисловості у разі погіршення стану охорони праці.

 

версія для друку