українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
25.05.2017 | 09:31
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Учора пасажиро-транспортний потік фіксувався на рівні попередньої доби. Загалом за минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 39,2 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 9290 осіб та 910 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9730 осіб та 1595 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8025 осіб та 1590 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4365 осіб та 940 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7755 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 70/220; «Мар’їнка» – 150/150; «Новотроїцьке» – 40/50; «Гнутове» – 60/30.

У КПВВ «Гнутове» прикордонним нарядом Донецького загону у ході реалізації оперативної інформації виявлено ознаки часткової підробки паспортного документа у громадянки України, яка прямувала з непідконтрольної території. Затриману порушницю передано співробітникам поліції.

Також учора у КПВВ «Майорське» прикордонним нарядом Краматорського загону виявлено підроблене доручення на автомобіль «Форд» української реєстрації. Громадянина разом з транспортним засобом передано співробітникам Націлональної поліції.

Крім того, у КПВВ «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували три випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідував вантажний автомобіль від Місії Міжнародного комітету  Червоного Хреста. Транспортний засіб перевозив для жителів Донецької області медичні препарати загальною вагою майже 10 тонн.  

 

версія для друку