українська російська англійська
Україна перейматиме досвід Баварії в професійно-технічній освіті, - Володимир Гройсман під час зустрічі із Прем'єр-міністром Федеральної землі
25.05.2017 | 11:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Досвід Баварії у сфері освіти, зокрема професійно-технічної, є дуже корисним для України, зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із Прем’єр-міністром Баварії Горстом Зеєгофером у четвер.

"Ми вважаємо, що було б позитивно поглибити нашу співпрацю щодо професійно-технічної освіти. У вас є достатньо гарний досвід, який може бути запроваджений в Україні", - сказав він, обговорюючи потенційні сфери для поглиблення співпраці.

Глава українського Уряду також подякував та привітав готовність Міністерства освіти Баварії створити платформу для обміну інформацією між українськими і баварськими вищими навчальними закладами, що сприятиме започаткуванню міжуніверситетських партнерств, програм студентських обмінів та спільних наукових проектів, а також за позитивне вирішення питання щодо приміщення для української суботньої школи в Мюнхені. Прем’єр-міністри України та Баварії також обговорили можливість участі представників вищих навчальних закладів у делегації Уряду України, яка здійснить візит до Баварії на запрошення німецької сторони.

 

версія для друку