українська російська англійська
Ігор Жданов привітав учасників конференції "Молодь та олімпійський рух"
25.05.2017 | 11:15
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав учасників Х Міжнародної конференції «Молодь та олімпійський рух», яка проходить у Національному університеті фізичного виховання і спорту.

Захід зібрав 150 учасників  з різних країн, зокрема, з Латвії, Польщі, Румунії, Білорусі, Грузії, Китаю.

«Ми вступаємо в епоху жорсткої, але необхідної протидії допінгу, дискримінації у спорті, криміналізації спорту шляхом зловживання результатами змагань. Однак найстрашнішою загрозою є те, що спорт стає об’єктом терористичних атак. Усі ці та інші виклики потребують нових наукових, організаційних, методичних та законодавчих відповідей. А ще нашої єдності, нестандартного бачення розвитку та безпеки спорту», - зазначив Ігор Жданов, вітаючи учасників конференції.

Він зазначив, що Україна активно долучається до міжнародної боротьби за принципи Олімпійської хартії: «Ми одними із перших ратифікували Конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. Також підписали Конвенцію РЄ про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів. Нині працюємо над практичним втіленням положень цих міжнародних документів».

Вперше в рамках конференції проведено зустріч з випускниками університету – чемпіонами та призерами Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор. Серед них – президент НОК України Сергій Бубка, Валерій Андрійцев, Вадим Гутцайт та інші уславлені спортсмени.

 

версія для друку