українська російська англійська
У Мінкультури розглянули проблематику діяльності національних мистецьких колективів
25.05.2017 | 12:48
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Заступник Міністра культури Юрій Рибачук провів нараду з керівниками національних концертних організацій та мистецьких колективів. Під час зустрічі обговорили результати  діяльності  мистецьких інституцій в 2014-2016 роках та порушили проблемні питання їх діяльності.

«Ця зустріч довгоочікувана, і її тема дуже актуальна – виклики часу і те, як ми на них реагуємо. Готуючись до наради, Міністерством культури була проведена  серйозна аналітична робота, тому є потреба розглянути важливі питання діяльності національних мистецьких колективів», - розпочав нараду  Юрій Рибачук.

Учасники наради обговорили потенційні та реальні виклики, які постають зараз перед національними колективами. Зокрема, можливість запровадження сучасних маркетингових технологій у роботу колективів, оновлення їх репертуарної політики в контексті сьогодення та залучення до концертної діяльності зірок -  відомих солістів і диригентів.

Заступник Міністра культури підкреслив – для досягнення максимальних результатів необхідно налагоджувати ефективну комунікацію керівників мистецьких інституцій  з Міністерством.

«Одною зі складових ефективного маркетингу є конструктивна комунікація, це не лише дає  можливість покращити імідж колективу, а й допомагає своєчасно вирішувати внутрішні проблеми. Саме тому ми сьогодні зібрали цю нараду - проблеми є,  їх треба обговорювати, а відтак вирішувати. Корисно не просто говорити, а одразу пропонувати варіанти їх вирішень. Я сподіваюсь, що за результатами цієї зустрічі будуть зроблені певні висновки, які призведуть до покращення ситуації в цілому. Я дуже сподіваюсь на плідну співпрацю», - наголосив Юрій Рибачук.

 

версія для друку