українська російська англійська
Глава Уряду під час відкриття виставки "Зроблено в Києві": Ми знайшли оптимальний механізм поєднання розвитку бізнесу й економічного зростання територій
25.05.2017 | 13:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України в рамках проведення процесів економічної та фінансової децентралізації і дерегуляції знайшов оптимальний механізм поєднання економічного зростання регіонів та покращання умов ведення бізнесу й розвитку підприємництва.  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття великої промислової виставки «Зроблено в Києві». Захід проходить в столиці України, і участь в ньому беруть понад 160 підприємств різних галузей – від виробництва продуктів харчування до сучасних видів озброєнь, яке виготовляється для потреб українського війська.

«У мене дуже добрі враження про виставку. Дуже добре, що відбуваються такі економічні активності у регіонах. Наша столиця тут утримує серйозні лідерські позиції. Важливо й те, що ми знайшли механізми поєднання економічного зростання територій з наповненням місцевого бюджету. Раніше такого не було. І тут умови децентралізації дають можливість поєднання розвитку бізнесу, наповнення бюджету  і виробництва продукції», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що Україна  довела свою здатність виробляти якісний продукт і повністю забезпечувати свої потреби. «Приміром, по продовольству, ми забезпечуємо себе повністю якісним продуктом. По промислових групах є над чим працювати. І це наші внутрішні резерви. Ми 45-мільйонна країна, ми маємо задовольняти потреби не за рахунок імпорту, а за рахунок власного виробництва. І мені приємно, коли я спілкуюся з підприємцями, то вони говорять про 20-30-50-відсоткове зростання виробництва й розширення потужностей», - зазначив Прем’єр.

На його думку, головне завдання Уряду - створити нормальний клімат, «аби чиновники на насідали на бізнес». «Маємо дерегулювати якісь абсурдні норми закону, аби вони не стримували розвиток економіки. Маємо розвивати промисловий потенціал. Через розвиток економіки побудуємо сильну Україну», - сказав Глава Уряду і нагадав, що наразі по урядовій вертикалі створені необхідні інститути, які мають допомагати бізнесу і координувати роботу органів влади – центральної та місцевої в напрямку розвитку підприємництва.

Глава Уряду оглянув понад два десятки стендів - учасників виставки, поспілкувався з представниками великих підприємств столиці, науковцями  та юними  київськими винахідниками, які представили свої розробки в галузі робототехніки.     

 

 

версія для друку