українська російська англійська
Сергій Савчук: Надання послуг з проведення кваліфікації когенераційної установки та підтвердження належності палива до альтернативного буде врегульовано Законом
25.05.2017 | 13:32
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

24 травня на засіданні Комітету ВРУ з питань ПЕК народні депутати України розглянули та схвалили розроблений Держенергоефективності законопроект, мета якого – врегулювати на законодавчому рівні питання надання послуг з проведення кваліфікації когенераційної установки та підтвердження належності палива до альтернативного.

Зокрема, законопроектом передбачається, що вимоги до надання зазначених адміністративних послуг встановлюватимуться виключно законами. Це стосується підстав для одержання адміністративних послуг, суб’єкта їх надання та його повноважень, переліку та вимог до документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, безоплатності послуги, граничного строку її надання, переліку підстав для відмови у наданні адміністративної послуги.

Як наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, прийняття законопроекту дозволить законодавчо забезпечити прозорість у питаннях надання послуг з проведення кваліфікації когенераційної установки та підтвердження належності палива до альтернативного.

За результатами обговорення члени Комітету вирішили рекомендувати Парламенту прийняти законопроект у повторному першому читанні за основу.

 

Довідково

Сьогодні Держенергоефективності видає свідоцтва про належність палива до альтернативного та про кваліфікацію когенераційної установки відповідно до постанов КМУ від 29.11.2006 № 1670 «Про затвердження Порядку проведення кваліфікації когенераційної установки» та від 05.10.2004 № 1307 «Про порядок видачі свідоцтва про належність палива до альтернативного».

 

версія для друку