українська російська англійська
Павло Розенко: Потрібно більш активно залучати кошти місцевих бюджетів на програми психологічної реабілітації учасників АТО
25.05.2017 | 13:36
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Станом на сьогодні понад 290 тисяч осіб взяли участь в антитерористичній операції і отримали офіційний статус учасника бойових дій. Про це сьогодні на засіданні Ради з питань осіб з інвалідністю заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

За словами Павла Розенка, у Державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції у 2017 році передбачено близько 50 млн  гривень.

«Усі необхідні нормативні акти по бюджетній програмі затверджені, вона діє, але, очевидно, що охоплення цією програмою тих, хто потребує психологічної реабілітації – недостатнє», - зазначив він.

«Відповідно до паспорта цієї бюджетної програми послуги з психологічної реабілітації зможуть отримати близько 9 тисяч осіб. Вдумайтеся в цифри: із 290 тисяч учасників АТО лише для 9 тисяч зафіксована можливість отримати послуги по бюджетній програмі», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

«Це означає, що сьогодні потрібно більш активно залучати кошти і місцевих бюджетів, і міжнародних організацій для того, щоб на порядок збільшити можливості проведення психологічної реабілітації, адже це - одна з основ нормальної адаптації наших хлопців до мирного життя», - підкреслив Павло Розенко.

 

версія для друку