українська російська англійська
Павло Розенко вимагає забезпечити повноцінну конкуренцію на ринку протезування
25.05.2017 | 13:48
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко вимагає забезпечити повноцінне конкурентне середовище на ринку протезування.  Про це він заявив на засіданні Ради у справах осіб з інвалідністю.

Павло Розенко зазначив, що у 2016 році за бюджетною програмою з протезування учасників АТО було виділено понад 42 млн грн, водночас касові видатки за програмою становили лише 37  млн грн. «Тобто близько 5 млн грн не було використано. Тому очевидно, що ефективність використання коштів в цьому році має значно посилитися», - зазначив він.

«Ні в кого не викликає задоволення те, як Фонд соціального захисту інвалідів використовував кошти. Зараз у Фонді відбуваються в тому числі кадрові зміни, і ми очікуємо на посилення спроможності цієї інституції», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

За словами Павла Розенка, у 2017 році на заходи з протезування учасників АТО передбачено близько 43 млн грн. «І тут гостро постає питання якості продукції, прозорості розподілу коштів, відкритості ринку надання цих послуг, прозорості тендерних процедур і доступу до участі у конкурсах  підприємств усіх форм власності», - наголосив він.

Віце-прем’єр-міністр звернувся до Фонду соціального захисту інвалідів, центральних органів влади та всіх учасників ринку протезної галузі з вимогою забезпечити повноцінне конкурентне середовище в цьому напрямку. «Лише конкурентне середовище дасть можливість отримувати, всім особам з інвалідністю, в тому числі учасникам АТО, якісну продукцію і якісні послуги. Тільки конкуренція може дати підвищення якості і зниження ціни. Неприпустимі будь-які заходи щодо обмеження конкуренції, монополізації і вирішення будь-яких питань щодо протезування в ручному режимі», - підкреслив Павло Розенко.

 

версія для друку