українська російська англійська
Уряд переніс співбесіду із кандидатами на посаду аудитора НАБУ
25.05.2017 | 14:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України переніс заплановану на сьогодні, 25 травня, процедуру співбесіди з двома кандидатами на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро по урядовій квоті на прохання кандидатів.

Особисте спілкування претендентів на посаду є процедурною вимогою проведення співбесіди, а неможливість діалогу з особистих причин кандидатів обумовила ухвалення рішення про перенесення співбесіди на більш пізній термін. Про наступну дату співбесіди буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, 24 травня, Глава Уряду та члени Кабінету Міністрів провели 10 співбесід. Набір кандидатів розпочався в березні поточного року, і документи подали 16 кандидатів. До співбесіди було допущено 12 кандидатів: семеро громадян України та п’ятеро іноземців.  Співбесіди з іноземцями, а серед них були громадяни США, Італії та Кіпру, проходили за допомогою скайп-зв’язку. Громадяни України представляли своє бачення роботи на посаді аудиторів особисто членам Уряду. Захід транслювався на Урядовому порталі в режимі он-лайн.

 

 

 

 

версія для друку