українська російська англійська
ФДМУ розробив порядок проведення пілотного проекту з продажу об‘єктів через систему «Prozorro.Продажі»
25.05.2017 | 17:05
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Проект відповідного наказу оприлюднено на сайті ФДМУ з метою проведення консультацій з громадськістю.

Фонд держмайна України розробив проект наказу ФДМУ  «Про затвердження Порядку проведення пілотного проекту з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «Prozorro.Продажі». Проект наказу розроблений на виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України щодо цього питання. Найближчим часом документ, як передбачено нормативно-законодавчими актами, буде передано на погодження у Мінюст.

Проект наказу також оприлюднений на офіційному сайті Фонду, зокрема, у блоці Громадська платформа/Електронні консультації з громадськістю – http://www.spfu.gov.ua/ua/documents/press-list/civil-consultations-electronic/10806.html.

Фонд чекає на пропозиції щодо цього порядку від учасників приватизації та експертів.

Кілька днів тому Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що продаж підприємств через систему електронних торгів дуже важливо і необхідно здійснювати. «Це буде крок вперед вперше за 25 років, – наголосив він. – Для чого так продаємо? Щоб підприємець придбав підприємство, створив нові робочі місця, завів технології і почав виробляти національний продукт».

 

версія для друку