українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
26.05.2017 | 09:13
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/170; «Мар’їнка» – 150/70; «Новотроїцьке» – 100/40; «Гнутове» – 30/60.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 38,1 тисячі осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8795 осіб та 1040 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9675 осіб та 1620 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7880 осіб та 1535 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4380 осіб та 980 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7355 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» прикордонним нарядом Донецького загону виявлено ознаки часткової підробки паспортних документів у трьох громадянок України, які прямували з непідконтрольної території. Порушниць передано співробітникам поліції.

Також учора прикордонники Луганського загону в КПВВ «Станиця Луганська» у ході реалізації оперативної інформації виявили особу, можливо, причетну до незаконних збройних формувань. Громадянка України знаходилася в черзі перед КПВВ та здійснювала приховану відеозйомку. У ході фільтраційних заходів встановлено, можливу, її причетність до НЗФ. Наразі жінку передано співробітникам СБУ Луганської області.

Два автомобілі, якими перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили прикордонники Донецького та Краматорського загонів. Транспортними засобами намагалися через КПВВ «Гнутове» та «Майорське» незаконно перевезти комплектуючі запчастини до принтерів та продукти харчування на загальну суму більше 43 тисяч гривень. Водіїв разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 15 вантажних автомобілів від Світової продовольчої організації ООН Представництва верховного комісара ООН в справах біженців. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області продуктові набори загальною вагою 182 тонни.

 

версія для друку