українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав учнів Київщини зі святом Останнього дзвоника
26.05.2017 | 10:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич відвідали Броварську спеціалізовану школу №7, що на Київщині, і привітали учнів, вчителів та випускників зі святом Останнього дзвоника. Прем'єр-міністр наголосив, що нині освіта - в пріоритеті уваги Уряду.

"Я хочу запевнити усіх вчителів України, що і в наступному році ви отримаєте підтримку українського Уряду і бюджету. Ми будемо інвестувати в освіту для того, щоб ви спокійно могли робити свою справу і вкладати найкраще у прекрасних дітей, тому що вони сьогодення і майбутнє нашої країни. Від того, наскільки вони будуть конкурентними, освіченими, залежить, наскільки буде успішною наша прекрасна країна", - сказав Прем’єр-міністр.

Він нагадав, що Уряд забезпечив підвищення заробітної плати українським вчителям на майже 50%, і це лише перший крок.

"Для нас - для Уряду, для мене як Прем'єр-міністра - дуже важливо повертати довіру, повагу до української освіти. А зробити це можна, якщо віддамо належне українському вчителю", - запевнив він. Звертаючись до дітей Глава Уряду сказав:

"Життя не завжди є справедливим, але я точно знаю, що якщо докладати зусиль, якщо усе робити для того, щоб досягти мети, ви завжди її досягнете. Ви приречені бути успішними. Я хочу, щоб кожен з вас був і далі гордістю своїх родин, батьків, щоб ви з вдячністю зверталися до них, щоб ви розбудовували нашу прекрасну країну і використовували усі свої знання, які ви здобули. Саме сьогодні ви відкриваєте двері у майбутнє. Бажаю, щоб це майбутнє було для вас світлим, успішним, мирним і добрим. В добрий час!" – побажав учням успіхів Прем’єр-міністр.

 

версія для друку