українська російська англійська
Глава Уряду закликає Міноборони забезпечити об'єктивний та рівноправний конкурс з вибору обладнання спеціального зв'язку для українського війська
26.05.2017 | 11:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до Міністерства оборони із закликом забезпечити об'єктивний та рівноправний конкурс з вибору обладнання спеціального зв'язку для потреб українського війська. Про це він сказав під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

"Я звернувся до Міністра оборони з єдиним проханням і зверненням про те, щоб був влаштований об'єктивний, рівноправний конкурс, який дасть можливість фахівцям, відповідно до стандартів НАТО, визначити, який зв'язок є надійним, безпечним, дешевшим і не може бути "подавленим" будь-якою країною, у тому числі країною-агресором", - зазначив Глава Уряду.

При цьому він запевнив, що у випадку наявності будь-якої інформації про корупційну складову у проведенні закупівель, одразу направить відповідні звернення до НАБУ.

"Я би хотів, щоби український військовий отримав усе найкраще не тільки по зв'язку, а й якісну зброю, технології, щоб він був забезпечений", - резюмував Глава Уряду.

 

версія для друку