українська російська англійська
Державні кадастрові реєстратори зареєстрували на Кіровоградщині понад 17 тисяч земельних ділянок
26.05.2017 | 15:15
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Найпопулярнішими послугами на сьогодні є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок.

Від початку цього року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області зареєстрували 17064 земельні ділянки. Найбільше ділянок зареєстровано у Кіровоградському районі та м. Кропивницькому – 2921 ділянка, дещо менше – 1158 земельних ділянок у Новоархангельському та 1134 земельні ділянки у Знам’янському районах Кіровоградської області.

Окрім того, фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини підготували і видали 17807 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше громадян отримали дану послугу в Добровеличківському, м. Кропивницькому, Кіровоградському та Благовіщенському районах, де їм надано 2147, 1967, 1240 витягів відповідно.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

 

 

версія для друку