українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з представницями українського офісу організації "ООН Жінки"
26.05.2017 | 16:53
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з представницями українського офісу організації "ООН Жінки". Ішлося про план імплементації комплексної державної програми із забезпечення гендерної рівності в Україні. Співрозмовниці обговорили координацію гендерної політики в Україні, плани та цілі щодо запровадження гендерної рівності на 2017 рік, а також гендерне питання в реформуванні сектора безпеки і оборони (GENADS).

Ключовим поточним завданням визначено проведення масштабного дослідження та аналізу сучасної гендерної ситуації в Україні, що включатиме кілька етапів: аналіз та оцінка попередньо зібраного статистичного масиву даних, аналіз інституційної архітектури, аналіз існуючих формальних та неформальних механізмів, оцінка та розробка механізму попередження гендерно-мотивованих злочинів, а також створення дорожньої карти подальшої реформи. Це завдання є першочерговим, оскільки дасть повну картину і розуміння поточного стану речей, що створить підґрунтя для ефективного планування подальших кроків запровадження реформи і на інституційному, і на суспільному рівнях. Воно буде виконуватися за всебічної підтримки та в кооперації між міжнародною громадською організацією та офісом віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Участь у зустрічі взяли директор Представництва "ООН Жінки" в Україні Анастасія Дивінська, консультантки проекту Еммікі Роос і Дженніфер Вітвер, а також радниця з гендерних питань Олена Суслова.

версія для друку