українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Києва
28.05.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі кияни і гості столиці!

 

Вітаю з Днем Києва – з днем народження нашої завжди молодої столиці!

Ще з давніх часів Київ набув слави впливового осередку культурного, політичного та економічного життя не лише України, а і всього східноєвропейського регіону: серце Давньоруської держави, потужний центр впливу між Заходом та Сходом, одне з найрозвинутіших і найбагатших міст. Йшли віки, змінювалися держави та імперії, проте Київ незмінно залишається центром української нації. Сьогодні він уособлює єдність українців та нашої великої країни, яка повертається до європейської домівки.

Київ – флагман усіх важливих процесів України та східноєвропейського регіону. Він є сучасним європейським містом, яке динамічно розвивається та продовжує формувати загальнонаціональні тренди. Це культурна столиця однієї з найбільших європейських націй і її візитівка, що притягує гостей, туристів, творчих людей, науковців, бізнесменів, управлінців, менеджерів, працівників багатьох інших сфер, які формують потужний культурний фон. Це місто стартапів, інноваційних ініціатив і важливих cуспільних і культурних змін. Він є безумовним економічним лідером України, що має значний потенціал для подальшого розвитку, інтелектуальним майданчиком у багатьох царинах життєдіяльності суспільства та держави, які задають темп багатьом процесам у нашій країні.

Бажаю місту та славетній київській громаді всебічного процвітання, добробуту та комфортного життя! Нехай київські вулиці з каштанами завжди радують наше око, а гостинність киян і надалі зворушує серця гостей і мандрівників!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку