українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем хіміка
28.05.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

 

Від імені Кабінету Міністрів України та від себе особисто вітаю працівників хімічної та нафтохімічної галузі України з професійним святом!

Хімічне виробництво традиційно є однією з найпотужніших галузей української промисловості. Значна частка хімічної продукції у структурі вітчизняного експорту свідчить про те, що вона є конкурентоспроможною на світовому ринку, а хімічна галузь –  одна з ключових для нашої економіки. Хімічні підприємства забезпечують роботою десятки тисяч наших громадян, а отже, є бюджетоутворюючими не лише для окремих міст, а й для тисяч українських родин.

Традиції українського хімпрому надають можливість очікувати від галузі подальшого стрімкого розвитку. І в наших силах зробити так, щоб галузь була інвестиційно привабливою сферою промисловості, яка демонструватиме динамічне зростання і відповідатиме на вимоги глобального ринку. Успіхи галузі неодмінно супроводжуватимуться і зростанням доходів та рівня життя її працівників; вона є серед пріоритетів політики відновлення промислового потенціалу України.

Ми зобов’язані також дбати про екологічність і безпеку хімічного виробництва для працівників підприємств. Адже сучасна хімічна галузь – це безпечне виробництво, що покликане покращувати життя людей, а не забруднювати навколишнє середовище.

Окремі слова подяки висловлюю українським науковцям, які в непростих умовах проводять дослідження та знаходять нові способи покращення хімічної продукції.

Бажаю всім працівникам галузі професійного зростання, міцного здоров’я та благополуччя! Нехай Ваша праця буде гідно оцінена суспільством, а українська продукція користуватиметься попитом в усьому світі.

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                  Володимир ГРОЙСМАН

версія для друку