українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав прикордонників із професійним святом
28.05.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі прикордонники!

 

Від імені Кабінету Міністрів України та від себе особисто вітаю військовослужбовців, працівників та ветеранів Державної прикордонної служби України із професійним святомДнем прикордонника.

Забезпечення територіальної цілісності, державної безпеки і захисту державного кордону, виконання завдань у районі проведення антитерористичної операції, протидія злочинності, тероризму та контрабанді на державному кордоніце далеко не повний перелік завдань, які на високопрофесійному рівні виконують наші прикордонники, іноді ризикуючи власним життям і здоров’ям.

Бути прикордонником означає зробити усвідомлений і принциповий вибір в ім’я нелегкої, але шляхетної справи: захисту нашої країни та громадян від загроз і ризиків. Бути прикордонником означає захищати мирний сон наших дітей, бути професіоналом і патріотом та усвідомлювати ті небезпеки, з якими доведеться зіткнутися під час виконання службового обов’язку.

Наші прикордонники з гідністю стоять на варті держави і давно здобули високу репутацію професіоналів своєї справи. Народ України вдячний нашим захисникам за їх службу.

Бажаю всім прикордонникам, ветеранам і цивільним працівникам Державної прикордонної служби міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, миру в нашій країні.

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                          Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку