українська російська англійська
Поліція Хмельниччини отримала нові кроссовери "Мitsubishi Outlander PHEV"
27.05.2017 | 15:09
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Поліція Хмельниччини отримала нові кроссовери «Мitsubishi Outlander PHEV». Ключі від автомобілів працівникам поліції вручили Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Національної поліції Сергій Князєв.

Під час візиту до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбулося вручення поліцейським нових службових автомобілів. Арсен Аваков та Сергій Князєв вручили правоохоронцям 5 кроссоверів «Мitsubishi Outlander PHEV» з екологічними двигунами.

«25 травня Уряд Японії передав нам більше шести сотень сучасних позашляховиків, а вже сьогодні їх почали отримувати поліцейські в регіонах. Хмельниччина, до речі, одна із перших», — зазначив Арсен Аваков.

Одразу після вручення ці автомобілі вирушили в райони області. Там їх використовуватимуть групи реагування патрульної поліції.

Також під час урочистих заходів очільник Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук вручив правоохоронцям 4 сертифікати на автомобілі «Daewoo Lanos». Їх найближчим часом передадуть службі дільничних офіцерів поліції.

Крім того, під час візиту до Головного управління керівництво МВС, Нацполіції та очільники області ознайомились із роботою сучасного ситуаційного центру. Його працівники миттєво реагують на події, які стаються у будь-якій точці регіону.

«У 2010 році було зареєстровано 10 тисяч викликів, а у 2016 — 160 тисяч. Проте, це не свідчить про ріст злочинності, бо кількість вчинених злочинів на Хмельниччині зменшується. Це говорить про підняття довіри населення, що ми повернулися обличчям до народу, до тих людей, яких ми зустрічаємо кожного ранку в під'їзді чи магазині», — підкреслив Сергій Князєв.

Нагадаємо, сьогодні, 27 травня, з робочою поїздкою на Хмельниччині перебувають Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Національної поліції України Сергій Князєв та очільник Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

 

 

версія для друку