українська російська англійська
У Хмельницькому відбувся ювілейний 25-й випуск офіцерів-прикордонників у Національній академії Держприкордонслужби
27.05.2017 | 15:36
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні у Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького відбувся ювілейний 25-й випуск офіцерів-прикордонників. Цього року випускниками стали 237 офіцерів, 5 з яких занесені на Дошку пошани, а 54 — отримали диплом з відзнакою.

У заході з нагоди випуску офіцерів взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко та заступник Голови Адміністрації Президента України Валерій Кондратюк. Серед гостей свята також були представники органів місцевої влади, ветерани-прикордонники та рідні офіцерів-випускників.

На цей час академія стала провідним військовим навчальним закладом, що готує професіоналів, які на високому рівні виконують відповідальні завдання з охорони державного кордону України.

У цей день держава отримує поповнення офіцерськими кадрами прикордонної служби за різними спеціальностями. Зокрема, 45 офіцерів, які навчалися на факультеті підготовки керівних кадрів, 85 молодих офіцерів — із факультету охорони та захисту державного кордону, 76 чоловік — з факультету правоохоронної діяльності, 18 випускників — з факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін, а також 13 офіцерів інженерно-технічного факультету. При цьому молоді офіцери будуть направлені на всі ділянки державного кордону України, окрім районів проведення антитерористичної операції.

Під час урочистостей почесні гості випуску вручили випускникам академії дипломи, а також відзначили окремих військовослужбовців відомства державними нагородами.

Незабутнє враження на усіх присутніх залишило прощання випускників з Бойовим Прапором академії та проходження урочистим маршем. Цей ритуал завершив офіційну частину чергового випуску офіцерів Національної академії Державної прикордонної служби України.

Зазначимо, що історія академії розпочинається 1 січня 1993 року. Під час першого випуску для проходження служби у прикордонні підрозділи було направлено 90 офіцерів.

 

версія для друку