українська російська англійська
Прикордонники Національної академії Держприкордонслужби отримали ключі від квартир
27.05.2017 | 16:01
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 27 травня, у Хмельницькому відбулася довгоочікувана подія – відкриття нового житлового будинку для військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та членів їх сімей.

Щасливих новоселів з отриманням житла привітали Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та заступник Голови Адміністрації Президента України Валерій Кондратюк.

Також на урочистому заході були присутні керівники та персонал Національної академії, члени сімей прикордонників, керівники області та міста, представники інших силових відомств Хмельниччини, духовенство та гості.

Ордери на квартири отримали 36 сімей, з них 12 є учасниками антитерористичної операції.

Після вручення ордерів на житло та ключів від квартир високі гості оглянули будинок та поспілкувалися зі щасливими мешканцями новобудови.

Цієї події військовослужбовці вищого навчального закладу та члени їх сімей очікували з нетерпінням, адже до 2016 року більше 10 років прикордонники академії очікували розподілу житлової площі.

Загалом соціальний захист військовослужбовців завжди був і є одним із пріоритетних завдань як керівництва держави, так і Державної прикордонної служби України. Реалізуючи ініціативу Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка, з початку 2015 року прикордонним відомством України було розпочато будівництво нових багатоквартирних житлових будинків для прикордонників.

Не залишилися поза увагою і військовослужбовці єдиного прикордонного вищого навчального закладу України. Закладення перших капсули та каменю в будівництво 9-поверхового будинку для прикордонників та членів їх сімей у Національній академії відбулося 9 квітня 2015 року, а вже 26 серпня 2016 року – вручення перших ключів від квартир академмістечка.

До речі, триває будівництво наступних ще трьох будинків, де вже проходять будівельно-монтажні роботи.

 

версія для друку