українська російська англійська
Реформи - це не прості декларації. Зворотного шляху вже не буде, - Сергій Князєв
27.05.2017 | 16:36
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Національної поліції Сергій Князєв зустрілися з особовим складом поліції Хмельницької області та розповіли про найближчі плани щодо подальшого реформування та оптимізації роботи поліцейської структури, серед яких — створення дорожньої поліції та служби детективів.

Сергій Князєв відзначив, що саме на Хмельниччині апробується більшість реформ, які зараз впроваджуються у правоохоронній галузі.

«Ви першими пройшли атестацію, отримали нову форму. Хмельницький став одним із перших міст, де запрацювала патрульна поліція. Зараз у вашому обласному центрі ми також впроваджуємо проект по детективах. Найближчим часом запустимо набір в дорожню поліцію. І хочу наголосити, що це не повернення старого ДАІ — це абсолютно нова служба, яка підпорядковуватиметься керівнику патрульної поліції», – зазначив Сергій Князєв.

Значну увагу Голова Нацполіції приділив матеріально-технічному забезпеченню підрозділів поліції. Зокрема, він зазначив, що відмова від талонів на бензин і перехід на користування смарт-картами для заправки автомобілів за потребою дала змогу патрульній поліції за минулий рік зекономити мільйон літрів пального.

«Реформи – це не прості декларації. Зворотного шляху вже не буде», – наголосив Сергій Князєв, підсумовуючи сказане.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що МВС докладає максимум зусиль для покращення матеріально-технічної бази підрозділів поліції — забезпечення новою формою, транспортом, боді-камерами, планшетами тощо. Також значна робота проводиться щодо зміни профільного законодавства відповідно до запроваджених реформ.

На завершення зустрічі Арсен Аваков відзначив спеціальними подяками за сумлінне виконання професійних обов’язків шістьох правоохоронців, серед яких дільничні, патрульні та представники інших служб.

 

версія для друку