українська російська англійська
Київські компанії приєднались до Пакту заради молоді-2020
29.05.2017 | 11:17
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

26 травня відбулось підписання Пакту заради молоді-2020 за участі комунальних компаній Києва, зокрема “Київмедспецтранс”, “Інформатика”,“Київкомунсервіс”, "Київреклама", "Київський метрополітен", Київський міський будинок природи та компанії DEOL Partners.

Ініціаторами підписання виступили Центр "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності”, Міністерство молоді та спорту, організатором – Київська міська державна адміністрація.

На церемонії підписання у КМДА компанії привітали заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема та заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Компанії-підписанти вдосконалюватимуть та розроблятимуть нові програми для стажувань і працевлаштування молоді, а також активно співпрацюватимуть із навчальними закладами.

На сьогодні Пакт підписали 51 компанія з шести міст України.

Український Пакт – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язуються сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

 

 

версія для друку