українська російська англійська
Міністр культури України Євген Нищук відвідав з робочою поїздкою Херсонщину
29.05.2017 | 14:53
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук відвідав з робочою поїздкою  місто Херсон, під час якої поспілкувався з головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим стосовно основних проблемних питань розвитку  мистецьких закладів регіону та планів розвитку культурної сфери Херсонщини.

Євген Нищук оглянув Херсонський обласний краєзнавчий музей та ознайомився з експозицію закладу, який представляє найбільше зібрання матеріалів, свідчень і предметів з історії та культури півдня України. Під час відвідування залу музею, присвяченого учасникам  та Героям АТО, Міністр культури мав можливість поспілкуватися із захисниками України - головою  ГО «Українська єдність» Ігорем Кравцем та заступником голови Олександром Бондаренком, які  утримували Донецький аеропорт. Міністр культури отримав у дарунок від захисників ДАПу берет бійця. На згадку про відвідування музею Євген Нищук підписав збірник віршів, написаних на Майдані його учасниками та переданий в Херсонський краєзнавчий музей.

Міністр культури України Євген Нищук разом з очільником Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим стали почесними гостями  урочистого закриття XIX Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Закривав останній фестивальний день Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки. виставою «Вид з мосту» (А. Міллера).

Євген Нищук привітав всіх гостей та учасників фестивалю і відзначив, що у Херсоні найкраща, найгостинніша, найвдячніша та найвідкритіша глядацька аудиторія.

«Цей фестиваль  вже є  великим авторитетним європейським брендом, щороку його відвідують все більше театральних колективів з багатьох європейських країн, що свідчить про високий представницький рівень цієї мистецької події, яка надає можливість насолоджуватися величчю театрального мистецтва. Переконаний, що наступний ХХ Міжнародний фестиваль «Мельпомена Таврії» у 2018 році стане яскравою мистецькою подією та збере на гостинній Херсонщині велику кількість талановитих театральних колективів,  як з  України,  так із-за  кордону», - сказав Міністр культури.

Окремо Євген Нищук висловив вдячність організатору фестивалю, директору Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Олександру Книзі, а також Херсонські ОДА, які сприяють розвитку  культури та мистецтва Херсонського краю.

Загалом XIX Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» відвідало 122 театри з 14 країн (64 міста) та відбувся показ 301 вистави.

 

версія для друку