українська російська англійська
Вадим Гулько: План надходження доходів у першому кварталі 2017 року УДЦР перевиконав майже на 20%
29.05.2017 | 15:43
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Український державний центр радіочастот перевиконав план надходження доходів у першому кварталі 2017 року майже на 20 %. Про це повідомив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року нам вдалося покращити фінансові показники. Завдяки послідовній роботі у напрямку оптимізації наших бізнес-процесів, економії державних коштів за допомогою системи Prozorro та підвищенню енергоефективності рентабельність EBITDA склала 35%, що на 1% більше, ніж у аналогічному періоді 2016 року, а план надходження доходів перевиконано на 19,3%, або на 20,9 млн грн. Зазначене свідчить про ефективну роботу держпідприємства і правильно обраний вектор його розвитку», - сказав Вадим Гулько.

За словами виконавчого директора, на зростання доходів підприємства вплинуло продовження активного розвитку мережі 3G мобільними операторами, і як результат - збільшилося проведення радіочастотного моніторингу радіоелектронних засобів (РЕЗ) цифрового стільникового радіозв’язку стандарту ІМТ-2000. Так, у першому кварталі операторами було подано 1525 заявок. Найбільшу активність проявив оператор Vodafon Україна, подавши 917 заявок або майже 60 % від їх загальної кількості.

Приріст доходів від здійснення моніторингу мереж електрозв’язку становить 17%. Покращенню фінансових показників підприємства сприяли також роботи з оцінки якості РЕЗ та випробувань різноманітного обладнання радіозв’язку. Іноземні компанії, дізнаючись про високу якість проведення УДЦР таких робіт, все частіше звертаються до підприємства, через що працівникам Центру з сертифікації доводиться працювати і понаднормово.

«Зароблені підприємством кошти будуть, як і раніше, вкладатися у розвиток та оновлення матеріально-технічної бази, адже для забезпечення нашим замовникам «чистого ефіру» необхідно мати найсучасніше обладнання та програмне забезпечення. Яскравий доказ тому - нещодавно проведений конкурс Євробачення-2017, де фаховий персонал та сучасне обладнання забезпечили надійну, беззавадову роботу РЕЗ організаторів конкурсу», - наголосив Вадим Гулько.

Виконавчий директор також повідомив, що завдяки високим фінансовим показникам держпідприємство котрий рік поспіль знаходиться в топовій групі найбільших платників податків.

Тільки за перший квартал поточного року УДЦР перерахував до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів податків, зборів та інших обов’язкових платежів на загальну суму 36,0 млн грн, що на 51,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

версія для друку