українська російська англійська
Без серйозної міжнародної присутності ми не зможемо досягти прогресу у вирішенні конфлікту, - Іванна Климпуш-Цинцадзе на зустрічі з делегацією Європейської Народної Партії
29.05.2017 | 16:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з членами Європейської Народної Партії. Основними темами зустрічі стали відносини між Україною та ЄС, конфлікт на сході України та внутрішні перетворення в нашій державі.

Віце-прем`єр подякувала представникам партії за солідарність та непохитну підтримку суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України. Також вона висловила надію, що завтра Сенат Нідерландів ратифікує Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Це дозволить у повній мірі скористатися перевагами Угоди, яка наразі діє в режимі тимчасового застосування. Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала про погіршення безпекової ситуації на сході України через російську агресію.

Так днями в Красногорівці Донецької області внаслідок обстрілів бойовиками було поранено двох цивільних, а також пошкоджено школу, госпіталь, приватні будинки та систему водопостачання. Такі дії Росії демонструють її небажання виконувати Мінські домовленості. Віце-прем`єр переконана, що це має враховуватися під час міжнародних переговорів, як і те, що Україна, ведучи виснажливу війну з агресором, проводить реформи. «Без серйозної міжнародної присутності, цілодобового моніторингу місією ОБСЄ кордонів та відводу військ і техніки ворогом ми не зможемо досягти прогресу у вирішенні конфлікту», – наголосила вона.

Окрім цього, йшлося про прогрес реформ в Україні. Іванна Климпуш-Цинцадзе представила співрозмовникам детальні звіти про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2016 році та поінформувала про основні досягнення, зокрема, у сфері боротьби з корупцією та реформуванні судової системи. Віце-прем`єр наголосила на важливості імплементації Угоди, оскільки саме внутрішні перетворення є пріоритетними для України. Також вона висловила надію, що буде досягнуто прогресу в питанні розширення автономних торговельних преференцій для нашої країни. Заступник Генерального секретаря Європейської Народної Партії Крістіан Кремер запевнив Іванну Климпуш-Цинцадзе в підтримці євроінтеграційних устремлінь України. «У питаннях реалізації європейських цінностей ви завжди можете покластися на нашу допомогу та тісну співпрацю», – сказав він.

 

версія для друку