українська російська англійська
Мінприроди: Визначено трійку переможців серед екологічних ІТ-проектів EGAP Challenge
29.05.2017 | 16:54
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

У Києві відбулося підбиття підсумків вже другого циклу Національного конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP Challenge,  спрямований на стимулювання, пошук та підтримку громадських проектів у 4 пріоритетних сферах: освіта, екологія, інфраструктура та агропромисловість.  

Загалом серед  200 проектних заявок, 5 регіональних хакатонів, 4 галузевих ідеатонів було відібрано 14 найцікавіших стартапів, між якими розподілено призових 2 млн грн.

Зокрема, за напрямом «Екологія» здобули перемогу  новаторські проекти «EcoInfo», «Animal-id.info UA», «Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine».

Проект «EcoInfo»  дозволяє віртуально подорожувати  природозаповідними територіями. Тоді як проект «Animal-id.info UA» створений для  реєстрації безпритульних тварин, а наразі піклується також дикими тваринами, що утримуються в неволі. А  проект «Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine» є інноваційною інформаційною технологією для збору вторсировини.

Переможці  за напрямом «Екологія» отримали наступні фінансові винагороди на розвиток своїх проектів.

1. EcoInfo - 250 000 грн.;

2. Animal-id.info UA - 150 000 грн.;

3. Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine - 100 000 грн;

Довідково:

Метою EGAP Challenge є запровадження нових інструментів електронної демократії, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності.

EGAP Challenge є спільною ініціативою Державного агентства з питань електронного урядування та Фонду Східна Європа (далі – організатори) в рамках реалізації Програми EGAP (e-Government for accountability and participation).

EGAP Challenge розрахований на 3 роки (2016 – 2018) та буде реалізований на базі чотирьох пілотних областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська та Одеська.

 

версія для друку