українська російська англійська
Відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради
29.05.2017 | 17:12
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Сьогодні, 29 травня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Учасники засідання розглянули питання про стан, проблеми та перспективи розвитку системи освіти, підготовки робітничих кадрів для галузей економіки з урахуванням потреб ринку праці, а також питання реформування системи охорони здоров’я та забезпечення населення лікарськими засобами і медичними послугами.

«І сфера освіти, і сфера охорони здоров’я - серед найважливіших пріоритетів Уряду, - сказав Павло Розенко, відкриваючи засідання. - Переконаний, що якісна освіта є запорукою для розвитку як економіки України, так і інших сфер».

Павло Розенко зазначив, що Уряд приділяє значну увагу реформуванню системи охорони здоров’я. «Ми працюємо як над глобальними питаннями реформування системи, так і над впровадженням конкретних програм», - зазначив він.

«І безумовно, для ефективного впровадження цих програм нам дуже важлива підтримка і сторони роботодавців, і сторони профспілок як на національному, так і на регіональному рівнях», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

За результатами обговорення зазначених питань, Національна тристороння соціально-економічна рада ухвалила відповідні рішення.

 

версія для друку