українська російська англійська
Павло Клімкін наголосив на важливості забезпечення безперешкодного доступу СММ ОБСЄ до всієї тимчасово неконтрольованої Урядом України території Донбасу
30.05.2017 | 09:14
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

«ОБСЄ  є єдиною інституцією, яка своєю присутністю в Україні сприяє припиненню російської агресії», - про це заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі 29 травня 2017 року з делегацію постійних представників держав-учасниць ОБСЄ у Відні, які прибули в Україну з метою ознайомлення із станом  врегулювання конфлікту в та навколо України.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено необхідності виконання Росією та незаконними збройними формуваннями Мінських домовленостей.

Павло Клімкін високо оцінив зусилля ОБСЄ, спрямовані на стабілізацію ситуації на Донбасі, а також ключову роль Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ у здійсненні ефективного моніторингу та верифікації виконання Мінських домовленостей.

Міністр наголосив на важливості забезпечення безперешкодного доступу СММ до всієї тимчасово неконтрольованої Урядом України території Донбасу, у т.ч. до ділянки українсько-російського державного кордону в ОРДЛО з тим, щоб попередити постачання з Росії через кордон на територію України військової техніки, боєприпасів та бойовиків.

 

версія для друку