українська російська англійська
Український культурний фонд може стати майданчиком для підтримки мистецьких фестивалів та сучасних творчих проектів, – Євген Нищук
30.05.2017 | 11:57
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з організаторами масштабного музичного фестивалю  Atlas Weekend Дмитром Сидоренком та Олександром Санченком. Темою спілкування стало питання підготовки та проведення третього масштабного мистецького фестивалю Atlas Weekend влітку цього року, а також можливої підтримки його проведення з боку  держави.

Дмитро Сидоренко та Олександр Санченко розповіли про деталі проведення одного з найвідоміших фестивалів в Україні - Atlas Weekend.

«Наша місія об’єднати Україну та відкрити її фестивальне обличчя і, звісно ж, залучити  іноземних туристів, що сприятиме  популяризації української музики в світі. Не буде жодних жанрових обмежень. Це переформатування того, що ми робили раніше, щось більш глобальне», - говорять організатори фестивалю.

Міністр культури України Євген Нищук висловив зацікавленість представленим проектом та відзначив важливість  проведення подібних масштабних міжнародних мистецьких проектів як важливого інструменту культурної дипломатії. Міністр також зазначив  важливість  реалізації  таких проектів у спільності митців, громадськості та держави.

«Подібні фестивалі виводять музичну галузь нашої держави на новий європейський рівень. Дуже важливо, щоб організатори таких заходів готували проекти спільно з державними органами, долаючи прірву складену багатьма роками між державою та громадськістю. Зараз прийнято закон України про створення при Мінкультури Українського культурного фонду, саме така інституція може стати майданчиком для підтримки таких мистецьких фестивалів та сучасних творчих проектів», - сказав Євген Нищук.

За інформацією організаторів проекту, цьогорічний музичний фестиваль Atlas Weekend проходитиме з 28 червня по 2 липня. Під час проведення заходу будуть працювати  шість денних  та дві нічні сцени,  заплановані театральні вистави, арт-перформанси, діятимуть різноманітні спортивні та дитячі зони, десятки відкритих локацій з розвагами і можливістю відпочинку для всієї родини, зона ярмарки і маркетів та  багато іншого. Для тих, хто хоче провести усі 5 днів на фестивалі - працюватиме наметове містечко.

 

версія для друку