українська російська англійська
В Україні поширюватимуть кращі міжнародні практики з виробництва високоякісного молока, - Олена Ковальова
30.05.2017 | 14:45
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Сьогодні, 30 травня, відбулося урочисте відкриття II черги Демонстраційної ферми СП «Молочарське» (Дніпропетровська обл.), спроектованої канадськими інженерами, відповідно до кращих практик молочного виробництва. Відкриття відбувалося за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з метою поширення досвіду ефективної міжнародної підтримки сільськогосподарської кооперації в Україні.

«Розвиток сільськогосподарської кооперації є одним із пріоритетів Міністерства. Кооперація дозволяє малим агровиробникам зміцнювати свої позиції та виходити на організований ринок. Демонстраційна ферма «Молочарське» є сучасним навчальним центром для малих та середніх виробників молока. Це гарна можливість розвивати в Україні виробництво високоякісного молока відповідно до найкращих міжнародних стандартів», - зазначила Олена Ковальова.

Відкриття ІІ черги ферми відбулося в рамках роботи проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні». Окрім того, відбулося відкриття "Першого кооперативного елеватора» в рамках проекту «Розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні».

У заході взяли участь депутати Верховної ради України, представники центральних і місцевих органів влади України, посольства Канади в Україні, українських і міжнародних організацій та партнери проектів.

Учасники події разом із членами українських і закордонних молочних кооперативів отримали можливість оглянути демонстраційну ферму з єдиним в Україні чистокровним поголів’ям породи «Джерсі», завезеним із Данії. Окрім того, було продемонстровано початок роботи першого в Україні кооперативного зернового елеватору.

Довідково

Демонстраційна ферма (СП «Молочарське») – це сільськогосподарське підприємство з виробництва високоякісного молока, а також єдиний у своєму роді навчальний центр для молочних фермерів в Україні. Демонстраційна ферма є базою для проведення тренінгів для членів кооперативів – малих та середніх виробників молока – з усіх аспектів молочного виробництва.

СП «Молочарське» було засноване у 2012 році Об’єднанням сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар», за фінансової підтримки Уряду Канади, Данон Екосистем Фонду, Компанії «Данон» в Україні та Heifer International, у співпраці з Канадською неурядовою організацією SOCODEVI, МБФ «Добробут громад» та ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба».

 

версія для друку