українська російська англійська
Наталія Федорович: Ми готові стати країною, яка покаже свій досвід у сфері протидії торгівлі людьми іншим країнам світу
30.05.2017 | 16:35
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Ми готові стати країною, яка покаже свій досвід у сфері протидії торгівлі людьми іншим країнам світу. Про це заявила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович під час зустрічі з директором зі зв’язків з урядом Міжнародної організації „Кампанія А21” Мі Юнг Парк та регіональним менеджером українського представництва організації Юлією Саченко.

Вже декілька років поспіль Міжнародна організація „Кампанія А21” є надійним партнером Міністерства соціальної політики України у проведенні інформаційно-просвітницьких кампаній з протидії торгівлі людьми, а також наданні допомоги постраждалим особам.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці на найближчі роки, зокрема було домовлено про проведення в Україні міжнародної інформаційної кампанії „Can you see me?”, яка спрямована на поширення серед населення інформації про те, що жертвою торгівлі людьми може бути будь-яка особа, та мотивування громадян до виявлення та повідомлення про таких людей в спеціальні органи і установи.

Наталія Федорович запропонувала розширити співпрацю з організацією „Кампанія А21” на проведення міждержавних інформаційних заходів, а також сприяння у наданні допомоги громадянам України, які опинилися в ситуації торгівлі людьми за кордоном, зокрема в таких країнах, як Російська Федерація, Бразилія, Таїланд.

Сторони також домовилися про продовження впровадження Стратегії інформаційної політики, зокрема щодо протидії торгівлі дітьми, та про розробку спеціалізованої комп’ютерної гри для дітей та молоді, скерованої на розширення знань дітей щодо цієї проблеми та формування так званої нульової толерантності у дітей до будь-яких проявів торгівлі людьми та насильства.

 

версія для друку