українська російська англійська
Україна та Японія посилюватимуть співпрацю у сфері залучення інвестицій та розгортання виробництв на українській території, - зустріч Глави Уряду з керівництвом Японської Федерації бізнесу
30.05.2017 | 19:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна відчуває значну політичну та економічну підтримку Уряду Японії і зацікавлена у поглибленні співпраці в галузі залучення інвестицій та розгортання нових виробництв на українській території. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Головою комітету Японської федерації бізнесу “КейданренТеруо Асада.  

«Хочу  подякувати Японії за повну підтримку України – економічну і політичну. Ми глибоко цінуємо наші відносини, і зацікавлені у тому, аби їх розвивати. Ми маємо добрі сигнали із двосторонньої торгівлі і  хороші можливості для залучення японських компаній на український ринок, - сказав Глава Уряду. -  Ми вітаємо діяльність японського бізнесу в Україні».

Володимир Гройсман підкреслив, що Україна долає кризу і демонструє економічний ріст. «Ми вийшли з кризи. Маємо  економічне зростання і цього року налаштовані на проведення важливих і непростих реформ. А зростаюча економіки – це добрий сигнал для інвестування. Там більше, що у нас широкий спектр сфер співпраці – від ІТ до агросектору та інфраструктури. Ми зацікавлені в створенні реального виробництва в Україні, - сказав Володимир Гройсман. –  Діловий клімат України буде змінюватися тільки у кращу сторону. Ми як Уряд твердо стоїмо на позиціях захисту та підтримки бізнесу».      

За свого боку Теруо Асада підкреслив, що японський бізнес може бути у великій нагоді Україні, оскільки зацікавлений в таких сферах, як відновлювальна енергетика, будівництво швидкісних автомагістралей, у тому числі на концесійній основі, модернізація портової інфраструктури. У цьому контексті Теруо Асада згадав проект реконструкції Бортницької станції аерації, що на Київщині, який реалізується за фінансової підтримки Уряду Японії.

«Японські підприємства мають багатий досвід у реалізації таких проектів в інших країнах, і саме тому це може бути великим внеском у розвиток економіки та інфраструктури України. Ваша країна може пишатися людським капіталом, який є дуже привабливим для японських підприємств. І ми сподіваємося на успіх заявлених Вашим Урядом реформ, спрямованих на покращання ділового клімату. Ми налаштовані на інвестування в Україну, і гадаю наші країни зможуть напрацювати стратегію співпраці за формулою win-win», - сказав Теруо Асада.

 

 

 

версія для друку